Perfection is not just about control. It's also about letting go. (Black swan)

Kterak jsem se neovládla

25. září 2011 v 22:09 | Moje velká maličkost |  Deník
Zdravím.
Foto : Lenka Čtvrtečková
Je mi bídně, jsem totálně a naprsto psychicky vyčerpaná. Tak třeba dneska odpoledne, byla jsem s Terkou venku. Nic neobvyklého. Seděly jsme v parku, z té typické partičky Čelákovických pohrom se přiřítila Soňa, její kluk a další jedna holka. Soňa zařvala něco jako "Co ty kurvo blbá" možná na Terezu, možná na mě...V tu chvíli jsem ani tak nehleděla na fakt, že někdo, kdo jde s každym už od dvanácti nebo od třinácti, prodává marihuanu a krade jako na to, že už mám toho nesmyslného urážení, který se tak dlouho táhne plný zuby, nikdy nemělo cenu reagovat...A přesto, cholerička ve mně se hlásila o slovo.Beze slov. I v tom vzteku jsem si uvědomovala, že si prostě nemůžu dovolit mířit na nos, na pusu a už vůbec ne na oko. Dostala pěstí do tváře.Její kluk šel za mnou, pamatovala jsem si na kluky, s kterýma chodila. Na ty, který mlátily holky. Zavřela jsem oči, polkla, otočila se nazpátek a jen pohrdavě řekla "No tak dělej, vraž mi". Překvapil, ušklíbl se a zeptal se Soni, jestli ví, kde bydlim. To byl teprv problém. Když jsem přišla domu, máma na mě řvala takový věci, že si asi ani nedokáže představit, jak citlivý místa zasáhla a jak dlouho si to budu pamatovat.Pak přišel táta. Ten teprv překvapil, řekl mi jen, ať počítám s následky a jinak, ať si dávám pozor, ať nikoho vážně nezranim protože mám sílu. Tak mě napadá...Ne, ta pěst nebyla určená pro ní, ona mi jen nadává. Je hloupá a já, kdybych byla chytřejší to prostě ignoruju.

Byla určená pro někoho jinýho. Nejsou to ti, kteří nesnášíte, kdo dokáže zraňovat nejvíc. To jsou ti, kteří milujete.

Tohle bude mít následky, uvidim zítra ve škole...Možná budu poprvý v ředitelně protože si vyfotila obličej, možná si na mě ta partička počká a pokusí se mě zmlátit...To je jedno.
Jinak, včera jsem měla závody, byla jsem druhá. Jo, byla jsem zklamaná ale co, příště snad vyhraju.Jo, vyčerpaná jsem i fyzicky, pětkrát týdně trénink, v pátek čtyřboj, včera šerm a dneska jsem měla jet drezuru a parkur. Ale musela jsem se učit.Příští víkend jedu na závody do Maďarska, nevim jak to vyřešim ve škole...Měla jsem kvůli výměným pobytům mít doma několik dní nějakýho cizince, no vlastně...Třeba mi teď dají nálepku nebezpečnýho neandrtálce, takže mi to může být jedno.Dále, měla jsem narozeniny, dostala jsem několik parádních dárků a potěšilo mě hodně přání, tenhle víkend jsem poznala několik skvělých lidí. Za zmínění stojí Elvíra a její máma Irena. Tak milý lidi jsem nezažila už dlouho. Neuvěřitelný, jak jsem si je za tak krátký čas zamilovala, neuvěřitelný, jak se Irča staví ke gothický subkultuře, jak jí nebere jako něco podřadného. Ba jak se s gothiky baví. Ale bylo i hodně zklamání. Když si myslíte, že někoho znáte a kamarádka se vyspí s klukem druhé kamarádky, ten kluk řekne své holce, že ničeho nelituje, ona navrhne, že "by se o něj vlastně mohly podělit" ...Kde to kruci žiju?!
Dobrá, mějte se tu, jdu spát...Zítra si hezky ponesu následky.
S úctou
Zítřejší mrtvola.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | 13. prosince 2011 v 22:43 | Reagovat

Ah, člověk co leží pod tebou musí mít vážně radost že se na jeho hrobě fotí náctiletá drsňačka.Trochu úctu k těm mrtvým.Taky bys nebyla nejradši kdyby se na tvém hrobě fotila růžová našpulená držka u hrobu aby byla "hustá".Bože, je mi z vás (nová generace) vážně na nic.Eckh.

2 Nymphetamine Nymphetamine | E-mail | Web | 14. prosince 2011 v 21:40 | Reagovat

"Člověk je živým dlužen úctu, mrtvým jen pravdu" Ah, člověku pode mnou už je pravděpodobně naprosto jedno kdo se po něm válí. Nesuď, pokud neznáš..." Aby byla hustá" , třeba jen mám ráda atmosféru toho místa...? To je věc názoru, neberu ti to.

3 Raven Raven | 21. prosince 2011 v 22:09 | Reagovat

Upřímně, dík že mi to nebereš.Většina lidí negativní komentáře hned smažou nebo popřípadě zablokují počítač z něhož je komentář odesílán.Hřbitovy mám taky rád, ale neválim se na hrobech abych měl "kůl fotečky".Chceš říct že k mrtvému nemusíš chovat úctu?Eckh.Stále je mi z vás hustých teenagerů na nic.

4 Nymphetamine Nymphetamine | E-mail | Web | 24. prosince 2011 v 0:04 | Reagovat

Cením si cizích názorů i když lze to vyjádřit i slušněji než "Je mi z vás hustých teenagerů na nic" , každý byl v tomto věku.

5 Kuljaph Kuljaph | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 5:15 | Reagovat

Lump armpit brings inconvenience, pulls. to Carry trip doctors is not appropriate. Formation under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. But often it is result regular use deodorants, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers narrow clothing, alien razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/i-have-a-lump-under-my-armpit-which-doctor-should-i-visit>why do i have a lump under my armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump getting warm? This is the ulcer that should should, next drink medications. In the first stage cost lotions, antibacterial drugs. If the process is started, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama