Perfection is not just about control. It's also about letting go. (Black swan)

Jen malá pubertální Amazonka

21. dubna 2012 v 0:15 | Moje velká maličkost |  Deník
(Foto: Lenka Čtvrtečková)

"Usekala bych lidem prsty na rukou"
"Proč?"
"Protože je nerada kreslim" .

Zdravím,
Otevřený článek mám už nějakou tu chvíli a stále tu nerozhodně sedim a přemýšlim, zda dokreslim portrét Emilie Autumn, nebo napíšu článek. To, co z toho portrétu zatím mám se mi zamlouvá, což je poměrně s podivem vzhledem k tomu, jak jsem sebekritická. Jen ty prsty kruci. Samy o sobě nejsou problém, jenže ona ten muffin drží stejně pitomě, jako když já držim skleničku- malíček odchlíplý od povrchu kdesi v prostoru. A jak se vede? Houpačka, ale totální. No což, to evidentně k puberťačce mého kalibru sedí, o cholerismu raději nemluvě. "...Hano, já tě zabiju", později : "Em, promiň" , nejvtipnější je, že tahle slečna by mě mohla rozčilovat spoustou věcí a já se nejvíc naštvala kvůli takový kravině, že mi zavázala korzet tak, že jsem ho nemohla sundat. (Nůžky, RIP dlouhá tkaničko. No co, nakonec to je tak či onak funkční)

Ale jestli ještě jednou řekne, že "Nesnáší křesťany" tak už jí asi pujdu přiškrtit. Ne že bych já chodila do kostela, zbožně vzhlížela k nějakýmu páprdovi na mráčku (No dobrá, omlouvám se pokud jsem se právě někoho dotkla) a držela celibát. Jenže si prostě myslim, že tyhle věci jsou silně o respektování cizího názoru. Nemám nic proti tomu, v co kdo věří pokud mi to necpe. I když křesťanství, toť téma na dlouhé povídání. A ne, nesympatizuju s ním. Ve středověku to byla jedna velká páka na lidi, i když ano. Drželo je to velmi, velmi zkrátka. Teď? Byla jsem nedávno v kostele na mši, než jsem šla na pohřeb, z toho povídání jsem měla značně všelijaké pocity. Sebeobětování. Ale notak, řekněme si narovinu, v evoluci snad přežil ten tvoreček, který se obětoval, byl hodný a nikomu nic neudělal? A proč bych si měla něco odpírat? Na druhou stranu sympatizuju s pohanstvím a to docela silně. A satanismus? Pamatuju jak jsem o něm vedla posledně debatu, pravda, nejspíše vznikl z pohanství. Osobně satanismus neberu jako náboženství ale spíše jako filozifii i když vím, že spousta lidí to má jinak. Nejsem satanistka a upřímně obdivuju všechny, co to o sobě otevřeně říkají a ještě jim neruply nervy když je někdo obvinil z pojídání dětiček zaživa a znásilňováních cudných děvčátek.

Jáj, to jsem se zase na něco zakecala. Novinky? Minulý víkend byl značně, značně překvapivý. Začalo to sobotou- Byly závody, Zlatý list, nevyhrávají se medaile, jen první místo dostane zarámovaný zlatý list, ovšem že nebylo překvapení , že jsme ve finále skončily Já a Oldřiška. Zatraceně si věřila, no.. Ve finále jsme se setkaly ve dvou kategoriích. A já s jásáním můžu říct, že mám dva zlatý listy. Teda, nervy lehce v háji a vyřvaný hlasivky k tomu vzhledem k tomu, že pokaždý, když jsem dala zásah tak jsem si zařvala a ona taky. (Proboha, ta by rozbila snad sklo tim pískotem, brr), potom jsem byla s Ditou, Khallim, který oslavoval a tak. No, opravdu nechápu, jak za tak krátký čas můžete porušit tolik svých zásad.

Ovšem..Ne, nelituju toho. Mimochodem, proč jsem vlastně mívala na Khalliho takovou averzi? Pominu-li, že jednou s demokracií skoncoval tím stylem, že si mě přehodil přes rameno "A jdeme" , což ještě okay ale na eskalátorech s minisukní..Paráda. Vím, že jsem si na něj dělala úsudky podle tvrzení druhých, kterým jsem věřila. (Což byla povrchní chyba.) Je hezký vidět ho s Ditou, protože vypadaj spokojeně a vlastně..Mám ho docela ráda. :D Nebo možná jeho palačinky k snídani, ne tak dobrá. Už je po éře "Ty imbecilní idiote". A nerada to řikam ale asi jsou věci za který bych mu děkovat mohla.

Všední dny poměrně stereotypní, dramaťák, tréninky a tak. I když jedna skvělá novinka- Poprosila jsem Honzu Csepla, jestli bych nemohla u nich trénovat historický šerm a on řekl, ať se někdy ve čtvrtek objevim na zámku a okay. Mám z toho hroznou radost, protože posledně řekl, že by ho asi trenéři od nás z moderního šermu přiškrtili, že si kazim techniku.
Ve čtvrtek jsem byla venku s Alexem. Naštval mě, neříkám, že to, co jsem udělala nebylo sobecký a vůči němu bezohledný ale kruci co to je, když vám někdo řekne, že buť s ním budete chodit, nebo že vás nechce vživotě vidět?! Za a) vadí mi přehnaná majetnickost a mám ráda jistou..em..svobodu
a za b) pokud stojim o nějakou osobu mužského pohlaví tak to není on, smutný, že je to někdo, koho v podstatě neznám. Shit happens. Škoda, že jsem upřímná, nemuselo to takhle dopadnout. Jenže lidi, kteří o sebe opravdu stojí si nedávají ultimáta, a zvláště ne takovýhle. Obojek na krk mi snad rovnou dát nechceš?..

Odešla jsem, když byl u nádraží, vtrhla do kavárny. "Presso s mlíkem a cukrem" "jeden nebo dva cukry?" dosedávám zničeně na sedačku, pokusim se o úsměv, : "Tři prosim" .
Když život neni sladkej, oslaďte ho.(Nebo najděte zálibu v tom hořkym a pijte pivo) ...Nebo obojí, to je asi nejlepší.Koneckonců, kdybych pila jen přeslazený kafe, brzo bych pivo začala uctívat a naopak též.

Dobrou noc a sladký(hořký) sny, já si teď týden budu užívat mimo Čr
Hihi. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sonicka-opicka sonicka-opicka | Web | 21. dubna 2012 v 0:31 | Reagovat

ahoj na mojom blogu je Rychla Bleskovka ak chces pridi na moj blog a ak to nie je v reklamach tak som ich tu nenasla :-) a neber to ako reklamu :-)

2 KT Wild* KT Wild* | Web | 21. dubna 2012 v 9:54 | Reagovat

První k fotce,je úžasná.Na křesťanství mám taky svůj názor,nemám ho moc ráda,ale zase musím uznat,že tolik toho o něm nevím.No,ale to zásadní jo.Na druhou stranu mám ale kamarádku křesťanku,takže nějak tak to respektovat musím,ač s některými jejími názory nesouhlasím.O pohanství nevím vůbec nic,možná jen něco málo,co psala Terka.Satanismus...Stáhla jsem si bibli,ale nebaví mě číst knížky z počítače a kord,když je dlouhá.Nic méně mi LaVey přijde jako chytrý člověk a přesně tak,je to spíše filosofie,už jen proto,že ho v knize inspiruje třeb F. Nietzsche.Má to něco do sebe.Nepovažuji se za něj,zatím,na to toho vím moc málo.Stejně už jsem si vyslechla:,,A co děláš na tom hřbitově?Vyvoláváš Satana?"Nikdy mě nepřestane brát tvoje cílevědomost.

3 Passion Blueberry Passion Blueberry | E-mail | Web | 21. dubna 2012 v 10:58 | Reagovat

Hanka o tom nic neví...Bohužel, je to tak se vším. Vždycky něco nakousne, nějaké velké téma a pak o tom s prominutím hovno ví. A to neříkám, že jsem na ní třeba nasraná nebo tak, ono to tak prostě je. No vzhledem k tomu, že zřejmě nechodíš do kostela pravidelně, se nedá moc soudit že :D. Není to o držení celibátu a vzhlížení k někomu. Hrozně moc lidí bere křesťany jako druhé "Nede Flendrse" ze Simpsonů. Jako by byl každý křesťan zbožný, nepil,nekouřil a dělal vše jak z bible nalinkované. To jsou předsudky, já myslela, že ty žádné nemáš.
Mimochodem, s tím stejným mě vytáčela Hanka stejně :D. Když se mě po desáté zeptala, jestli má bůh vousy a penis..horší je, že mi sama řekla, že to myslí vážně a fakt ji to zajímá..BloodyHell je opravdu tak hloupá?

4 Nymphetamine Nymphetamine | Web | 21. dubna 2012 v 11:09 | Reagovat

Sonicka : Jako reklamu to beru
KT Wild : Děkuju, no... Nevim jak ty, já rozhodně na hřbitovech vyvolávam satana a pojídám kosti blondýnek :D co jiného taky, že..
Passion Blueberry : Napsala jsem to poněkud nadnešeně, ať si každý věří čemu chce, klidně ať si uctívá špagety. :)Jen to bylo moje vnímání těch radikálnějších

5 Passion Blueberry Passion Blueberry | E-mail | Web | 21. dubna 2012 v 16:33 | Reagovat

[4]: To určitě. Já si hlavně vzpoměla na Hanku a s tímhletím jejím tématem..ale..no..o ní nebudu mluvit radši.

6 KT Wild* KT Wild* | Web | 21. dubna 2012 v 20:10 | Reagovat

[4]: Co máte všichni s těma blondýnkama? :D Zvažuji,jestli vás někdy vidět živě,aby to moje kosti přežili.))

7 Aredowrefe Aredowrefe | E-mail | Web | 22. srpna 2017 v 15:25 | Reagovat

First things first, you'll want to set a fixed target date when ever you are going to completely quit, for example several weeks from now.  Core maca in the supplier energetix is an herb that tests quite nicely for a number of males.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama