Perfection is not just about control. It's also about letting go. (Black swan)

Nebezpečné hrátky

16. prosince 2012 v 20:33 | Moje velká maličkost |  Deník
All the violence all the blood and every tear
Fill your minds more and more with hate and fear
(Foto: Lukáš Šimonek)
Kterak princezna zjistila, že princezny jsou zajímavější jak princové.
Aneb slečna otrávená ze všech vztahů, závazků a nároků na její osobu.
Nezměním se- ach jak těžká to věc k pochopení.
Do uší mi střídavě zní Blutengel, soundtrack z Hobita a Emilie Autumn. Od Blutengel "Save our souls" ,ze začátku se mi vůbec nelíbila.Příliš počítačů, pomyslela jsem si. Teď? Zní mým pokojem neustále. Text je skvělý, Chrisův hlas je skvělý a mimojiné na něj velmi ráda koukám. (A opovažde se říct cosi o metrosexuálnim gayovi hrajícího si na upíra)Soundtrack z Hobita protože ten film mě okouzlil,miluju svět, který Tolkien vytvořil. Emilii? Jako vždy, má písně, kterými bych mohla vyjádřit spousty svých myšlenek, spousty svých vztahů, spousty svých přání. Chambermaid.
Přání, která bych neměla mít. Přání, která jsou špatná. Stejně jako má rozhodnutí, která dělám ač vím, kam povedou.A pak tu jsou následky, kterým často se štěstím unikám. -Jestli existuje karma jsem v háji.
Everyday we lose ourselves more and more
But still we pray for someone to save our souls

Mám dojem, že si neustále zahrávám s ohněm. Co hůř, nemyslím, že spálí mě. Bude to někdo jiný,mně však blízký.Bohužel, raději bych se připalovala osobně.
Tak fajn, možná trochu kecám.
"If I burn, so will you" (Emilie)

Blíží se čas vánoc (těším se na hromadu komentářů o mé češtině a negramotnosti),nemám ty svátky ráda. Vše mi připadá tak nucené a stresující. Mám-li někoho ráda nemusím mít datum v kalendáři, kdy mu mám povinně koupit dárek. Navíc nemám peníze na to, kupovat všem těm pro mě důležitým lidem dárky a opravdu nemám ráda, když dostanu od někoho něco drahýho a nic pro něj nemám.Cukroví mám plný zuby už po jednom dni ale stejnak jej neustále požírám stejnou rychlostí jako nenasytná zombice mozky při návštěvě Matfyzu. Když jsem vystresovaná neustále jim.
Ano, to asi vysvětluje tu druhou čokoládu za den.

Ve čtvrtek jsem byla s Martinem v kině, nádhera, paráda, popcornová slast.(Obžerství. :D Tak si říkám, jsem celá stvořená ze všech sedmi smrtelných hříchů :D ač nechápu co je špatnýho na smilstvu. Takže..Bože děkuji, že jsem ateistka.No dobrá, tak docela nejsem-což neznamená že jsem křesťanka, jen se mi ta věta líbila :D) A ač nejsem ani satanistka, Lavayův satanistický názor na těchto sedm hříchů mám velmi ráda. Aneb nač popírat to, čím jsem. Páni, to jsem poněkud odbočila od toho, že jsem chtěla skládat opěvné písně na Hobita ale tak, nebudu Vás tím obtěžovat, zajděte si do kina.
V pátek jsem si užila čtyři písemky, ach jaká to slast.
V sobotu jsem byla u Honzy- dělám jednu hloupost za druhou, kdy už mi to dojde dřív než až už je pozdě, my dva už se prostě opravdu nebudeme bavit jako dřív- za žádnou cenu, nebo ne za cenu, kterou bych byla ochotná zaplatit. Protože já jsem byla mrcha a vykašlala se na něj kvůli někomu, do koho jsem byla blázen a kdo mi za to vůbec, vůbec nestál.A to jedno "promiň" prostě nespraví.
Pak jsem se šla projít s přítelem. Čím dál víc si uvědomuju, jak moc jsme odlišní. On je ten, kdo je milej. Já jsem ta, která se taková alspoň snaží být. Bavíme se .. O ničem. Směju se.-Čemu? Mluvím o svých pocitech, který nemám. Protože to, jak se cítím mu neříkám. Neříkám to nikomu. K čemu by to bylo? Přidělávat starosti jiným?Každý jich má dost. On je ten, který mi říká, že mě miluje. Já jsem ta, který se z toho chce brečet. Někdy mu chci říct jak mi je ale pak si říkám, k čemu by to bylo.
Asi jsem divná.
No dobrá, to asi tam asi nepatří.
But keep those memories in your mind
We run away to suicide(blutengel)
Když jsem jela domu s tim, že se budu učit (Do teď jsem nezačala) zazvonil mi mobil. -Jestli bych nešla na věneček. Takže jsem vběhla domu, osprchovala se, vyměnila steely za podpatky a kožený kalhoty za šaty. Na nějaký extrémní kreace s vlasy nebyl čas a líčení?Stejnak ho mívám skoro vždy stejné. Červená rtěnka a protažené černé linky.Samozřejmě jsem se chvíli jako vždy rozčilovala, že odstín make-upu na barvu mojí pleti prostě nevedou. (Možná se poptám někdy v krematoriu, když ani porcelain light nestačí)A šla jsem. Vlastně jsem si to skvěle užila.
No nic, pro dnešek tu již zanechám svých přehnaně emotivních výlevů, mějte se. :)
PS: Začala jsem psát nějaké povídky, prostředím z 22.století plné deviantů, přemýšlím, že je sem dám, co vy na to? (Pokud to tu vůbec ještě někdo čte :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Creepy cake Creepy cake | Web | 17. prosince 2012 v 13:00 | Reagovat

Ah, Emilka ^

já taky nemám Vánoce příliš ráda. Tedy mám, ale nemůžu si ani hrát s hračkami (totiž, že bych nějaké dostala xDD) a prostě MUSÍM jet za rodinou a trapčit a usmívat se, až mi povolují švy ve tvářích..hm.
A co teprve nákupy dárků? Přesně, nemám na to. Jak asi kurva (pardon) mám sehnat peníze, když chodím do školy a prostě a jednoduše stále nejsem osoba výdělečně činná?! ...nechápu.

2 KT Wild* KT Wild* | Web | 17. prosince 2012 v 14:09 | Reagovat

*Zase nirvana, že píšeš :D*

Já na to - sem s nimi.

Save our souls jsem minule poslouchala, ale už si ani nepamatuji jak zní :D Blutenegel jsou fajn, ale žádná skalní fanynka nejsem, ani nevím, že se ten zpěvák jmenuje Chris. Já mám ráda Vampire romance a Reich Mir Die Hand. Emilie jsem si dneska dala jako budíka, je skvělá. Možná to není zrovna typ, který se mi vyloženě líbí. Nelíbí se mi jako chlap, ale líbí se mi jeho vzhled... To zní divně, ale možná jsi to pochopila. :D

Nechci ti do toho kecat, ale tomu klukovi zbytečně ubližuješ. Sic si nemyslím, že tě miluje, nebo jste spolu nějak dlouho? Ale je do tebe zamilovanej. Máš štěstí, že ta zamilovanost přejde, ale pokud s ním budeš i dál, možná tě skutečně milovat začne a to potom bude průser... Měla by ses naučit pravopis! :DDD

Na Hobita s Petem půjdeme na konec světa, ať to alespoň za něco stojí. Já tak trochu v Boha věřím, ale za křesťanku se nepovažuji, ani se neřídím biblí, jen prostě věřím, občas se za něco modlím. Já bych se přežírala pořád, jako včera u přítele, jím snad víc než on a to mám dva metry a je skoro o dvacet kilo těžší než já. :D

Vánoce jsou fajn, mám je ráda, ale souhlasím tak trochu s tím, že dárky by se neměly dávat jen o Vánocích a hlavně - lidi by se k sobě mohli chovat hezky a to nejen, když čekají, že něco dostanou.

Mluvíš tady o tom, že tě štvou nároky a vztahy, co se tvé osoboy týče, ale mám pocit, že z části si za to můžeš sama. Protože kdybys řekla, jak se věci mají (to není stěžování, člověk se prostě občas potřebuje svěřit, nebo to v něm vykypí a potom to je docela spoušť), ať už se to týče vztahů, či pocitů, co v sobě dusíš, měla bys to lehčí. Takhle si  sama podkopáváš nohy.

Žádné přání není špatné, pokud by ti udělalo radost. A na karmu věřím, tak bacha na to :D

3 Cassie Cassie | Web | 17. prosince 2012 v 17:51 | Reagovat

Ty povídky bych si rozhodně ráda přečetla.:) Já to tu čtu ráda a pravidelně, ale komentář jsem napsala snad jen jednou nebo dvakrát. Většinou s tvými názory souhlasím, takže bych mohla tak akorát zanechat trapný vzkaz ve stylu "hezký článek!:)" I když s těmi vánoci bych se asi neshodla. Taky nemám ráda ten stres, když něco nestihnu koupit nebo se obávám toho, že mi někdo koupil dražší dárek. Ale jinak je mám ráda, hlavně pro ten klid, prázdniny a řízky!:D Vždycky jsem však měla radši silvestra (teď si nejsem jistá jestli se píše s velkým S ? :D), ale to bylo dřív, když jsme jezdili do Bedřichova, letošní rok to bude pravděpodobně né tak dobrý či strašný.

4 Mary Lady-bird Mary Lady-bird | Web | 21. prosince 2012 v 19:52 | Reagovat

Ten první odstavec, naprosto souhlasím, Blutengel, Hobit, Emilie Autumn. Božské. Na hobita jdu KONEČNĚ zítra *.* zrovna mám rozečteno (OPĚT :D) tuláka Rovera, Nedokončené příběhy a Silmarillion ^^ čtu to pořád dokola s těmi dalšími knihami :D   ...jen ty vánoce, proč si myslí lidé že je to svátek který se zabývá dárky, ty dárky nemají vůbec smysl, vůbec to není podstata Vánoc...jenže naše nekřes´tanská společnost to nechápe a žene se jen za dárky, které se můžou dávat po celý rok...

5 KT Wild* KT Wild* | Web | 8. února 2013 v 18:57 | Reagovat

Proč jsi vymazala ten spolední člnek... o.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama